Node Access Keys (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Roles
da: Roller

en: Key
da: Nøgle

en: Access Denied
da: Adgang nægtet

en: Content Type
da: Indholdstype

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '%path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.
