Node Access Keys (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Roles
et: Rollid

en: Key
et: Võti

en: Access Key
et: Kiirklahv

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.
