Node Access Keys (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Key
fi: Avain

en: Access Denied
fi: Pääsy kielletty

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '%path' on epäkelpo tai sinulla ei ole siihen pääsyoikeuksia.
