Node Access Keys (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Roles
fr: Rôles

en: Validate
fr: Valider

en: Key
fr: Clef

en: Access Denied
fr: Accès refusé

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: User Roles
fr: rôles utilisateur

en: Access Key
fr: Accès rapide au clavier

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fr: Le chemin '%path' est invalide ou vous n'avez pas le droit d'y accéder.
