Node Access Keys (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Access Denied
kn: ನಿಲುಕನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ
