Node Access Keys (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Roles
lt: Rolės

en: Key
lt: Raktas

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
