Node Access Keys (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Key
fa: کلید
