Node Access Keys (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Roles
pt: Papéis

en: Key
pt: Chave

en: Access Denied
pt: Acesso Negado

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: User Roles
pt: Papéis de Usuário

en: Access Key
pt: Tecla de acesso

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou você não tem acesso a ele.
