Node Access Keys (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Roles
sr: Улоге

en: Content Type
sr: Тип садржаја
