Node Access Keys (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Access denied
br: Moned nac'het
