Node Access Keys (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Roles
cs: Role

en: Validate
cs: Validovat

en: Key
cs: Klíč

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.
