Node Access Keys (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Key
eu: Giltza

en: Content Type
eu: Eduki Mota
