Node Access Keys (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Key
gl: Clave

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
