Node Access Keys (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Key
gu: ચાવી
