Node Access Keys (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Roles
he: תפקידים

en: Key
he: מפתח

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה
