Node Access Keys (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Content Type
is: Efnisgerð
