Node Access Keys (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Roles
it: Ruoli

en: Key
it: Chiave

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
it: Il percorso '%path' non è valido oppure non sei abilitato all'accesso.
