Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Roles
ja: 役割

en: Validate
ja: 確認

en: Key
ja: キー

en: Access Denied
ja: アクセスが拒否されました

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Access Key
ja: アクセスキー

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '%path' は無効か、あるいはあなたがアクセスできないページです。
