Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Roles
ka: როლები

en: Key
ka: გასაღები
