Node Access Keys (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Key
km: សំខាន់

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
