Node Access Keys (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Roles
mn: Үүргүүд
