Node Access Keys (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
