Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Roles
ne: भूमिका
