Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Roles
ru: Роли

en: Validate
ru: Проверить

en: Key
ru: Ключ

en: Access Denied
ru: Доступ запрещён

en: Content Type
ru: Тип материала

en: User Roles
ru: Роли пользователей

en: Access Key
ru: Горячая клавиша

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Введённого пути «%path» не существует или у вас нет прав для доступа к нему.
