Node Access Keys (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Roles
sl: Vloge

en: Key
sl: Ključ
