Node Access Keys (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Roles
sv: Roller

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Key
sv: Nyckel

en: Access Denied
sv: Åtkomst nekad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "%path" är antingen inte giltig eller så har du inte åtkomst till den.
