Node Access Keys (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Roles
uk: Ролі

en: Validate
uk: Перевірити

en: Key
uk: Ключ

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Alternate 403 (Access Denied) Page
uk: Альтернативна сторінка 403 (Немає доступу)
