Node Access Keys (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Roles
az: Rollar

en: Key
az: Açar
