Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Roles
ca: Rols

en: Key
ca: Clau

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.
