Node Access Keys (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Key
el: Κλειδί

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.
