Node Access Keys (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Key
hu: Kulcs

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hu: %path érvénytelen vagy nincs megfelelő jogosultság.
