Node Access Keys (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Roles
id: Peran

en: Key
id: Kunci

en: Access Denied
id: Akses Ditolak

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
id: Path '%path' salah satunya tidak sah atau Anda tidak memiliki hak untuk mengaksesnya.
