Node Access Keys (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Roles
lv: Lomas

en: Key
lv: Atslēga
