Node Access Keys (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Key
oc: Clau

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: Lo camin '%path' es invalid o ben no i teniu accès.
