Node Access Keys (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Roles
ro: Roluri

en: Key
ro: Cheie

en: Access Denied
ro: Acces refuzat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea '%path' fie nu este validă, fie nu aveți acces la ea.
