Nodeblock (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Block title
af: Bloktitel

en: Default
af: Verstek

en: Show
af: Vertoon

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
