Nodeblock (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Default
az: Susmaya görə

en: Teaser
az: Tizer

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: Machine name
az: Maşın adı
