Nodeblock (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Show
bo: སྟོན

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
