Nodeblock (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Default
cs: Výchozí

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Show
cs: Ukázat

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Hide
cs: Skrýt

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Available as block
cs: Dostupné jako blok

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: View mode
cs: Režim zobrazení
