Nodeblock (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.
