Nodeblock (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Default
vi: Mặc định

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Show
vi: Hiện

en: Full node
vi: Node đầy đủ

en: Hide
vi: Ẩn

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Submitted by !username on !datetime
vi: !username gửi vào !datetime

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
