Nodeblock (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Show
eo: Montru

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
