Nodeblock (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
