Nodeblock (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
