Nodeblock (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
