Nodeblock (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Hide
ku: بشارەوە
