Nodeblock (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Show
lt: Rodyti

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
