Nodeblock (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
