Nodeblock (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Default
sl: Privzeto

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Machine name
sl: Strojno ime
