Nodeblock (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Show
sq: Shfaq
